071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به اتریش از طریق کار


اتریش کشوری است که در قلب اروپا واقع شده و با ایتالیا، مجارستان و اسلوونی همسایه می باشد از لحاظ اقتصادی در وضعیت مناسبی است. زبان رسمی مردمشان آلمانی است و طبق آمار بانک بین الملل این کشور هفتمین کشور ثروتمند جهان می باشد. با جمعیت پایین و نرخ تورم ناچیزی که دارد ، یکی از کشورهای با ثبات اقتصادی بالا جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار  به شمار می آید.

 

مهاجرت به اتریش از طریق کار


_پس از اتمام تحصیلات در این کشور مشغول به کار شوید: در این مورد شخص متقاضی می تواند قبل از اتمام دوره ی تحصیلی و ابطال ویزای تحصیلی اش، شغل کاملا مرتبط با رشته ی خود را پیدا کند و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نماید، که پس از گذشت 4 سال کاری و پرداخت مالیات به دولت می تواند درخواست اقامت دائم دهد.لازم به ذکر است که هر دانشجو پس از اتمام تحصیل شش ماه فرصت خواهد داشت تا در کشور بماند و در صورت پیدا کردن کار مناسب اقامت خود را تمدید نماید.

_پیشنهاد کاری(Job offer):اگر شرکت یا کارفرمایی در کشوراتریش به متقاضی پیشنهاد کاری دهد ،شخص حدودا 3 ماه فرصت دارد تا خود را به آلمان رسانده و در صورت تایید نهایی و گرفتن کار می تواند پس از 4 سال درخواست اقامت دائم دهد، که پروسه ی اخذ پیشنهاد شغلی به این آسانی نبوده و ابتدا شرکت آلمانی پست مد نظر را در روزنامه این کشور آگهی می کند تا در صورت یافتن فرد آلمانی پست را به او دهند ، اگر کسی برای استخدام پیدا نشد سپس چندین بار در اتحادیه اروپا آگهی تکرار شده و باز هم اگر پست خالی ماند پیشنهاد شغلی به فرد داده می شود.

_ویزای Job seeker  یا جستجوی کار:متقاضیانی که می خواهند برای کار دراتریش اقدام نمایند در صورت داشتن شرایط و صلاحیت لازم می توانند برای ویزای جست و جوی کار درخواست دهند.پروسه ی اخذ ویزا به این صورت است که با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه ی کاری شما، فرصتی شش ماهه برای پیدا کردن شغل مد نظر در همان زمینه به شما داده می شود.


ویزای جست و جوی کار جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار

ویزای جست و جوی کار برای مهاجرت به اتریش از طریق کار یک فرصت شش ماهه برای جذب نیروی کار ماهر در این کشور است. برای افرادی که تمایل به مهاجرت به اتریش از طریق کار دارند و می خواهند در این کشور مشغول به کار شوند گزینه ی خوبی می تواند باشد. از شرایط اخذ این ویزا جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار داشتن موارد زیر می باشد :
- حداقل مدرک لسیانس
- داشتن سابقه ی کاری حداقل سه سال مرتبط با مدرک تحصیلی
- داشتن مدرک زبان آلمانی و یا تسلط کامل برای پاسخ سوالات مصاحبه کننده
- داشتن سن کمتر از 40 سال
این ویزا جهت مهاجرت به اتریش از طریق کارابتدای کار بدون همراه بوده و فقط به خود شخص به صورت تک تعلق می گیرد، ولی پس از اینکه شخص به اتریش سفر نموده و موفق به پیدا کردن کارفرمای مناسب شد بعد از شش ماه می تواند درخواست همراه داده و همراهانش (همسر و فرزند / خواهر و برادر ، همراه محسوب نمی شوند) به او بپیوندند.


کارت قرمز- سفید - قرمز جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار

نوع دیگری از مهاجرت به اتریش از طریق کار به واسطه ی سیستم دیگری که کارت قرمز - سفید - قرمز نامیده شده است و هدف آن جبران کمبود نیروی کار اتریش و جذب نیروهای ماهر و توانگر بین المللی در این کشور می باشد، است.

 

مهاجرت به اتریش از طریق کار

 

برای دریافت کارت قرمز - سفید - قرمز جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار ابتدا باید ببینید که رشته ی تحصیلی شما در لیست رشته های مد نظرشان هست یا خیر؟ و یا تخصصی که دارید جزو مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد؟ و یا اگر به عنوان شخص خود اشتغال قصد دارید فعالیت کاری داشته باشید می توانید با کسب امتیاز های لازم و اثبات تمکن مالی خود ویزای کاری مهاجرت به اتریش از طریق کار را دریافت نمایید. برای رسیدن به این موضوع باید امتیازات لازمه را کسب نمایید؛ که از آیتم هایی از جمله سوابق کاری ، مهارت های زبانی، رزومه ی کاری تان، مدرک تحصیلی و ... این امتیازات را جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار کسب می نمایید.
اگر از کارفرمایی در اتریش پیشنهاد کاری داشته باشید می توانید با اثبات تسلط بر زبان کشور مقصد جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار اقدام نموده و مشغول به کار شوید و پس از چهار سال فعالیت کاری و پرداخت مالیات به دولت درخواست اقامت دائم دهید.

 

مطالعه ی مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

کار در آلمان

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

ابر کلمات کلیدی :

جاب سیکر اتریش , ویزای جاب سیکر اتریش , هزینه ویزای کار اتریش , امتیازبندی ویزای کار اتریش , فرم درخواست ویزای کار اتریش , سایت کاریابی در اتریش , ویزای کار اتریش 2018 , ویزای کار اتریش 2019 , مدارک ویزای جستجوی کار اتریش , شرایط مهاجرت به اتریش از طریق کار , مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار , مهاجرت کاری به اتریش , شرایط مهاجرت به اتریش 2018 , میزان حقوق در اتریش , کار در اتریش , مشاغل مورد نیاز اتریش , جستجوی کار اتریش , جست و جوی کار اتریش , جستجوی کار در اتریش , جست و جوی کار در اتریش , ویزای جستجوی کار در اتریش , ویزای جست و جوی کار در اتریش , شرایط ویزای جستجوی کار اتریش

 

تاریخ به روزرسانی 1402/4/20

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر