مهاجرت به اتریش از طریق کار


اتریش کشوری است که در قلب اروپا واقع شده و با ایتالیا، مجارستان و اسلوونی همسایه می باشد و از لحاظ اقتصادی در وضعیت مناسبی است. زبان رسمی مردمشان آلمانی است و طبق آمار بانک بین الملل این کشور هفتمین کشور ثروتمند جهان می باشد. با جمعیت پایین و نرخ تورم ناچیزی که دارد ، یکی از کشورهای با ثبات اقتصادی بالا جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار  به شمار می آید.

 

مهاجرت به اتریش از طریق کار


ویزای جست و جوی کار جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار

ویزای جست و جوی کار برای مهاجرت به اتریش از طریق کار یک فرصت شش ماهه برای جذب نیروی کار ماهر در این کشور است. برای افرادی که تمایل به مهاجرت به اتریش از طریق کار دارند و می خواهند در این کشور مشغول به کار شوند گزینه ی خوبی می تواند باشد. از شرایط اخذ این ویزا جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار داشتن موارد زیر می باشد :
- حداقل مدرک لسیانس
- داشتن سابقه ی کاری حداقل سه سال مرتبط با مدرک تحصیلی
- داشتن مدرک زبان آلمانی و یا تسلط کامل برای پاسخ سوالات مصاحبه کننده
- داشتن سن کمتر از 40 سال
این ویزا جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار ابتدای کار بدون همراه بوده و فقط به خود شخص به صورت تک تعلق می گیرد، ولی پس از اینکه شخص به اتریش سفر نموده و موفق به پیدا کردن کارفرمای مناسب شد بعد از شش ماه می تواند درخواست همراه داده و همراهانش (همسر و فرزند/خواهر و برادر همراه محسوب نمی شوند) به او بپیوندند.کارت قرمز- سفید - قرمز جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار

نوع دیگری از مهاجرت به اتریش از طریق کار به واسطه ی سیستم دیگری که کارت قرمز-سفید-قرمز نامیده شده است و هدف آن جبران کمبود نیروی کار اتریش و جذب نیروهای ماهر و توانگر در این کشورمی باشد، است.

 

مهاجرت به اتریش از طریق کار

 

برای دریافت کارت قرمز- سفید-قرمز جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار ابتدا ببینید که رشته ی شما در لیست رشته های مد نظرشان هست یا خیر؟و یا تخصصی که دارید جزو مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد؟ و یا اگر به عنوان شخص خود اشتغال قصد دارید فعالیت کاری داشته باشید می توانید با کسب امتیاز های لازم و اثبات تمکن مالی خود ویزای کاری مهاجرت به اتریش از طریق کار را دریافت نمایید. برای رسیدن به این موضوع باید امتیازات لازمه را کسب نمایید؛ که از آیتم هایی از جمله سوابق کاری ، مهارت های زبانی، رزومه ی کاری تان، مدرک تحصیلی و ... این امتیازات را جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار کسب می نمایید.
اگر از کارفرمایی در اتریش پیشنهاد کاری داشته باشید می توانید با اثبات تسلط بر زبان کشور مقصد جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار اقدام نموده و مشغول به کار شوید و پس از چهار سال فعالیت کاری و پرداخت مالیات به دولت درخواست اقامت دائم دهید.

 

مطالعه ی مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

ابر کلمات کلیدی :

جاب سیکر اتریش , ویزای جاب سیکر اتریش , هزینه ویزای کار اتریش , امتیازبندی ویزای کار اتریش , فرم درخواست ویزای کار اتریش , سایت کاریابی در اتریش , ویزای کار اتریش 2018 , ویزای کار اتریش 2019 , مدارک ویزای جستجوی کار اتریش , شرایط مهاجرت به اتریش از طریق کار , مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار , مهاجرت کاری به اتریش , شرایط مهاجرت به اتریش 2018 , میزان حقوق در اتریش , کار در اتریش , مشاغل مورد نیاز اتریش , جستجوی کار اتریش , جست و جوی کار اتریش , جستجوی کار در اتریش , جست و جوی کار در اتریش , ویزای جستجوی کار در اتریش , ویزای جست و جوی کار در اتریش , شرایط ویزای جستجوی کار اتریش

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/03/29

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین