071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

 

موسسه آینده سازان مهر مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی را به هیچ عنوان به متقاضیان عزیز پیشنهاد نمی کند؛ چرا که درخواست پناهندگی هر کشور دارای پیچ و خم های مخصوص به خود می باشد و مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین مشکلات روحی و روانی و اجتماعی پس از مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی نیز می توانند در عدم پیشنهاد آن به عنوان یکی از گزینه های مهاجرت مزید بر علت باشند. در این مقاله قصد داریم قوانین مربوط به مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی را برشمریم.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

 

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

روش مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی برای افرادی مناسب است که به واسطه داشتن اعتقادات خاص دینی، نژادی، ملیتی و سیاسی در کشور خود مورد محاکمه واقع شده اند یا این که در صورت برگشتن به وطن خود مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. اما باید تاکید کرد که اثبات این موارد برای اداره مهاجرت مهم ترین اصل دریافت پناهندگی آمریکاست. بطور کلی فرد متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی از زمان ورود به خاک آمریکا یک سال فرصت دارد تا برای اخذ پناهندگی اقدام کند و در صورت خروج از این بازه یک ساله فرد باید اثبات کند که در صورت بازگشت به کشورش مورد محاکمه و اذیت قرار خواهد گرفت.

پس از ارائه درخواست مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی، از فرد جهت شرکت در یک مصاحبه حضوری دعوت بعمل می آید و نکته جالب این که اگر پس از 5 ماه پاسخی از سوی اداره مهاجرت دریافت نشود فرد متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی می تواند درخواست مجوز کار ارائه کند.

 

اخذ گرین کارت با مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

فرد متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی می تواند پس از گذشت یک سال از پناهندگی اش در آمریکا درخواست گرین کارت نماید اما باید به این نکته توجه ویژه داشت که خروج فرد از خاک آمریکا در طول اقامت وی خلاف ادعای او و اظهارات وی در فرم های درخواست پناهندگی محسوب می شود و به دولت آمریکا این اجازه را می دهد که فرد متخلف را مورد بازخواست قرار دهد و حتی گرین کارت وی را سلب نماید.

 

مشاورین باتجربه موسسه آینده سازان مهر همواره و در همه مراحل پشتیبان شما عزیزان می باشند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی با ما تماس بگیرید.

 

ابر کلمات کلیدی :

پناهندگی آمریکا با ویزای توریستی , امکانات پناهندگی در آمریکا , پناهندگی آمریکا 2018 , وکیل پناهندگی آمریکا

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/28

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر