071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

 

افرادی که در کشورهای زیر متولد شده اند مجاز به شرکت در قرعه کشی DV-2020 جهت مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری نیستند:

بنگلادش، برزیل، کانادا، کلمبیا، چین (سرزمین اصلی)، جمهوری دومینیکن، السالوادور، هائیتی، هند، جامائیکا،

مکزیک، نیجریه، پاکستان، پرو، فیلیپین، کره جنوبی، انگلستان (به استثنای ایرلند شمالی) و مناطق وابسته به آن و

ویتنام.

شش منطقه در جهان، میلیون ها نفر از متقاضیان مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری و هزاران نفر از برندگان خوش

شانس Green Card :

هر سال مقامات آمریكا آمار دقیقی درباره توزیع کارت های سبز جهت مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری را در

برندهای DV Lottery در سراسر جهان منتشر می كنند. 

 

مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

 

مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری - شرایط برنده شدن Green Card لاتاری

به طور کلی، شانس شما برای پیروزی در مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری بسیار خوب است. با این حال، هر سال تقریبا 40 درصد از همه شرکت کنندگان به علت خطاهای رسمی رد صلاحیت می شوند. مورد نا امید کننده این است که اگر شرکت کنندگان روند ثبت نام را اشتباه انجام دهند مقامات ایالات متحده به متقاضیان اعلام نمی کنند. این بدان معنی است که مردم سالانه در قرعه کشی Green Card مشغول به فعالیت هستند و بخاطر عدم اطلاع از اشتباه انجام دادن روند مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری ، دوباره اشتباهات مشابه را انجام می دهند و جای تعجب نیست که آنها هرگز برنده نیستند. و می توان گفت درصد زیادی هم به شانس بستگی دارد.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری - حداکثر مقدار Green Card در هر کشور

ایده و هدف اصلی برنامه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری و قرعه کشی Green Card این است که به افرادی که به طور معمول این شانس را ندارند، امکان برنده شدن در یک ویزای مهاجر و مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری را بدهند. این برنامه برای عادلانه بودن برای تمام ملیت ها طراحی شده و ایالات متحده را متنوع می کند. به همین دلیل است که شمار مشخصی از Green Card برای هر قاره و هر کشور شرکت کننده هر ساله تعیین می شود.

حداکثر تعداد Green Card جهت مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری برای هر کشور واجد شرایط 3500 است که معادل 7 درصد از Green Card ها است.

اروپا و آفریقا دو قاره هستند که بیشترین سهمیه Green Card مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری را دارند. هر دو در حدود 20،000 Green Card دریافت می کنند.

تخصیص شدید Green Card جهت مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری برای هر قاره جداگانه، نتایج قرعه کشی Green Card را برای هر نمایشگاه قاره ای حفظ می کند. به عنوان مثال، در اروپا، احتمال برنده شدن کارت سبز حدود 25/1 است. بیشتر هواداران آمریكایی كه در هر كشور مشاركت می كنند، شانس بیشتری برای به دست آوردن کارت سبز دارند.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری - توزیع برنده با عنوان آفریقا

چرا آمار مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری و Green Card نشان می دهد که توزیع برنده ها بین کشورها برابر نیست؟ بعضی از کشورها، به ویژه در آفریقا، تعداد بیشتری برنده (حداکثر تعداد 3500)دارند. این امر مربوط به این واقعیت است که برندگان کارت قرعه کشی سبز به صورت تصادفی انتخاب می شوند. در آفریقا اکثر متقاضیان از اتیوپی، غنا، مصر، کامرون و کنگو آمده اند. اگر مثلا 10 درصد از شرکت کنندگان در آفریقا از اتیوپی می آیند، 10 درصد از برندگان در آفریقا از اتیوپی به صورت آماری خواهند داشت.

دلیل این امر در زمینه  مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری  به شرح زیر است:

• هر برنده با روند درخواست Green Card و مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری ادامه نمی یابد.

• این ممکن است برای برندگان مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری باشد که مایل نیستند با فرآیند درخواست Green Card ادامه دهند یا ممکن است شرایط لازم برای دریافت Green Card را نداشته باشند. این مورد در بسیاری از کشورهای آفریقایی پیش می آید.

• اغلب برندگان مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری آموزش و تجربه لازم برای انجام الزامات را ندارند.

• علاوه بر این، برای بسیاری از برندگان آفریقایی مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری، فراهم کردن امکانات مالی کافی برای شروع تازه ای در ایالات متحده سخت است.

 

ابر کلمات کلیدی:

مهاجرت به آمريكا از طريق لاتاري , وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری , مهاجرت به آمریکا با لاتاری , روند مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری گرین کارت , خدمات دولت آمریکا به برندگان لاتاری , شرایط زندگی در آمریکا با لاتاری , خدمات به برندگان لاتاری , بعد از ورود به آمریکا , تکلیف برندگان لاتاری 2019 , شانس قبولی در لاتاری 2020

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/26

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر