071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی

 

آلمان یکی از کشورهایی است که به دلیل شرایط اقتصادی و بازار کارمناسب مورد توجه متقاضیان زیادی از کشورهای مختلف در سراسر دنیا قرار می گیرد. جهت مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی راه های متعددی وجود دارند که به بررسی آنها می پردازیم. 

 

مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی

 

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی 

متقاضیانی که می خواهند برای مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی اقدام نمایند در صورت داشتن شرایط و صلاحیت لازم می توانند برای ویزای جست و جوی کار درخواست دهند. زبان کاری جهت مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی دراکثرکار‌ها، آلمانی می باشد و در بعضی موارد با تسلط به زبان انگلیسی هم می توانید شروع به کار کنید. بنابراین باید به زبان آلمانی مسلط باشید و اینکه چه مدرک زبانی باید اخذ نمایید، بسته به نوع کار و کارفرما متغیر است. برای مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی و رسیدن به یک شغل مناسب، ابتدا باید اطمینان حاصل نمایید که الزامات و شرایط کارکردن در آلمان را دارید. اکثر کارفرمایان کارمندان خود را طبق مدرک تحصیلی و تجربی در همان رشته یا شغل برمی گزینند. اما در مواردی از مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی حتی بدون داشتن مدرک خاصی در همان مورد، هنوز هم شانس پیدا کردن یک شغل خوب را دارید.

 

 

مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی - مراحل اخذ ویزای جست و جوی کار

پروسه ی اخذ ویزا جهت مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی به این صورت است که با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه ی کاری شما و سن متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی، فرصتی شش ماهه از سوی سفارت آلمان، برای پیدا کردن شغل مد نظر در همان زمینه به شما داده می شود. درصورتی که بتوانید کارفرمای مورد نظرتان را پیدا کنید و کار را بگیرید (کار باید در زمینه ی تخصصیتان و متناسب باشد) شخص باید قرارداد کاری با یک کارفرمای آلمانی را به سفارت ارائه داده و در این قرارداد حداقل درآمد سالانه 45000 یورو باشد، متخصصین و نیروهایی که در لیست مشاغل مورد نیاز جهت د مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی قرار دارند می توانند با حقوق 35000 یورو در سال نیز برای اخذ کارت آبی اقدام نمایند، می توانید در این کشور بمانید و پس از حدودا دو سال می توانید blue card آلمان را دریافت نمایید.

 

مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی – مشاغل مورد نیاز در آلمان

_مهندس مکانیک

_مهندس فناوری اطلاعات

_مهندس خودرو و فلزات

_مهندس برق

_مهندس جوش

_مهندس الکترونیک

_مهندس ساختمان

_مهندسی اتوماسیون صنعتی

_ارتوپدی

_رباتیک

_لوکوموتیورانی

_سنک تراشی

_توانبخشی

_برنامه نویسی

_بهداشت و درمان

_پرستاری .

 

 

شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی


_داشتن حداقل مدرک لیسانس در زمینه ی شغلی مد نظر

_داشتن سابقه ی کاری حداقل 3 تا 5 سال مرتبط با مدرک تحصیلی

_سن زیر 40 سال

_مدرک زبان آلمانی یا آیلتس (اگر شغل مد نظرشان به زبان انگلیسی ارائه شود)

متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی می تواند شغل مورد نظر خود را با ارسال رزومه ی خود به سایت شرکت های مرتبط با رشته ی تخصصی خود، پیدا نموده و یا با پر کردن فرم در سایت های معتبر کاریابی در آلمان آن را پیدا نماید. بنابراین سایت های کاریابی در زمینه مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی نقش پر رنگی خواهند داشت از این سو اطلاعات و سابقه ی کاری خود را با دقت تکمیل نمایید.

 

مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی - سایت های کاریابی در آلمان


www.xing.com
www.Academics.com
www.stepstone.de
www.jobware.de
www.stellenangebote.de
Www.jobboerse.mobil.arbeitsagentur.de
www.staufenbiel.com
www.indeed.com
www.karriere.de
www.monster.de
www.academicjobseu.com
www.eures.comwww.ingenieurkarriere.de


 

مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی

 

مهاجرت به آلمان از طریق کاریابی

 

 

سفارت آلمان در ایران :

آدرس : تهران ، خیابان فردوسی ، پلاک ۳۲۴-۳۲۰

تلفن : اطلاعات  39990000-021     -    ویزا  39991499-021     و    39991213-021

فکس : 39991860-021

 

 

ابر کلمات کلیدی :

کاریابی در آلمان لیست , موسسات کاریابی در آلمان , سایت های معتبر کاریابی در آلمان , لیست سایتهای کاریابی آلمان , تجربه کاریابی در آلمان , سایت کاریابی اتحادیه اروپا , کانال کاریابی آلمان , کاریابی در آلمان برای ایرانیانسایت کاریابی در آلمان , کاریابی ایرانیان در آلمان , شرکتهای کاریابی در آلمان , بنگاه کاریابی در آلمان , موسسه کاریابی در آلمان , نحوه کاریابی در آلمان

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/4

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط