071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

 

به تازگی در روند اعطای اقامت به پناهجویان جهت مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی یک سری تغییرات مهم رخ داده که در اینجا به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

 

 

قوانین مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

_ پروسه ی رسیدگی به پناهجویان و رد یا اعطای اقامت به آن ها جهت مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی بسیار سریع تر از قبل بوده و در مدت زمانی کمتر از دو ماه به پرونده مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی شما رسیدگی می شود و متقاضیانی که موفق به اخذ اقامت نشده اند باید به سرعت خاک آلمان را ترک کنند.

_ به منظور جلوگیری از عدم ارائه ی مدارک شخصی جعلی توسط افراد متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی، دولت این کشور از سامانه ی پیشرفته ی اثر انگشت و کنترل کنندگی بالا استفاده می کند که این دست کاری در فرم ها و یا جعل هویت را برای افراد دشوار ساخته و کسانی که سعی بر این موضوع داشتند بازگردانده خواهند شد.

_ علاوه بر این، دفتر امور مهاجرین مجوز چک نمودن موبایل، وسایل شخصی و یا الکترونیکی متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی که اطلاعات درستی را ارائه نمی دهند برای رسیدن به هویت اصلی آنها به صورت مختار یا به اجبار به مامورین اقامت داده است.

_ در قوانین جدید جهت مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی، پناهجویان این کشور مجوز استفاده از دستبندهای مجهز به ردیابی افراد برای متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی که خاطی بوده و امنیت عمومی را به خطر می اندازند به مامورین داده شده است.

_ و در آخر آن دسته از متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی که درخواستشان رد شده و از اثبات هویت و ارائه ی مدارک شناسایی خود نیز ناتوان بوده اند، تنها از حقوق اجتماعی ابتدایی برخوردار خواهند بود و هیچ گونه حقوق و دریافتی نخواهند داشت.

 

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی


خطرات پناهندگی:

در صورت پذیرفته نشدن درخواست شما از سمت دولت ، متقاضی چاره ای جز بازگشت به کشورش نخواهد داشت.
خطرات جانی و مالی رسیدن غیر قانونی به کشور مقصد بسیار بالاست و ارزش به خطر انداختن جان خودتان و خانواده را ندارد بنابراین هرگز به پیشنهاد دلالان اعتماد نکنید زیرا که قاچاچ انسان در سال های اخیر افزایش زیادی داشته است.

بنابراین مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی ممکن است با ریسک ها و خطرات بالایی همراه باشد که می تواند منجر به از بین رفتن سال های زیادی از زندگی شما گردد؛ راه های دیگر را برای خود در اولویت قرار داده و با برنامه ریزی مناسب و بررسی گزینه های موجود به بهترین راه دست یابید.

 

 

سفارت آلمان در ایران :

آدرس : تهران ، خیابان فردوسی ، پلاک ۳۲۴-۳۲۰

تلفن : اطلاعات  39990000-021     -    ویزا  39991499-021     و    39991213-021

فکس : 39991860-021

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/29

 

 

 

محمد غلامپور
سلام خسته نباشید من میخواستم برای المان اقدام کنم میخواستم بدونم شما چه کاری میتونید برا من انجم بدین و هزینه کامل چند میشه ممنون میشم جواب بدین.

موسسه حقوقی آینده سازان مهر: سلام و درود. موسسه حقوقی آینده سازان مهر در حوزه پناهندگی فعالیت ندارد. برای اطلاع از راه های دیگر برای مهاجرت به آلمان با دفتر تماس بگیرید.


لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط