071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

 


خرید ملک در این کشور جهت مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک هیچ محدودیتی نداشته و افراد خارج از اتحادیه ی اروپا نیزمی توانند ملک، زمین یا آپارتمان در آلمان خریداری کنند، لازم به ذکر است خرید ملک به تنهایی سبب مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک و رسیدن شما به اقامت نمی گردد و فقط موجب می شود شخص بتواند اقامت موقت نود روزه ی خود را دائما تمدید نماید.
می توان گفت بعد از سال 2013 و در سال های اخیر قیمت مسکن در آلمان 23 درصد افزایش داشته است و پس از آن بازار مسکن رونق زیادی گرفته است.

 

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک


نکات قابل توجه برای مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک:

- گزینه های مناسب جهت مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک را به دقت بررسی نموده و شرایط منطقه ای و دسترسی به امکانات لازم را مد نظر قرار دهید تا گزینه ی مناسب از نظر مالی و تسهیلاتی را کاندید خرید نمایید.

- از مشاورین املاک کار بلد در زمینه ی مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک کمک بگیرید تا هزینه ی هر متر مربع زمین در نقاط مختلف شهر های این کشور را دانسته و آگاهانه تصمیم بگیرید.

- از یک فرد مطلع به قوانین این کشور یا وکیل قانونی جهت مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک کمک بگیرید تا در زمینه ی مسائل قانونی و قرار داد خرید ملک شما را یاری نمایند.

- یک یا دو نسخه کپی از مدارک ترجمه شده ی خود جهت
مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک در دست داشته باشید تا در صورت نیاز ارائه دهید.

- شصت درصد از هزینه ی ملک را جهت
مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک می توانید وام دریافت نمایید که جزئیات را به شما خواهیم گفت.

 

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

می توان گفت مناطق روستایی قیمت پایین تری نسبت به مناطق شهری دارند. قیمت خانه و آپارتمان درنقاط مختلف آلمان متفاوت است واین قیمت در هر ایالت با ایالت دیگر فرق خواهد داشت.به طور کلی آلمان سابق شرقی از آلمان سابق غربی ارزان تر بوده و برلین جزو استثنا می باشد.

- هزینه ی یک آپارتمان تک خواب در مرکز شهر در این کشور 680 یورو می باشد.

- آپارتمان تک خوابه در حومه ی شهر حدودا 450 یورو

- آپارتمان چند خوابه واقع در مرکز شهر 1.400 یورو

- برای خرید آپارتمان واقع در مرکز شهر هر متر مربع حدودا 3.999 یورو

- و برای خرید آپارتمان واقع در حومه ی شهر هر متر مربع حدودا 2.440 یورو باید هزینه نمایید.

 

 

مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

اقامت المان با خرید ملک

زمانی که ملک مورد نظر خود را جهت مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک یافتید یک پیش قرارداد تنظیم نمایید، اگر تسلط کافی به زبان متن قرارداد ندارید سعی کنید از یک مترجم قوی یا یک وکیل کاربلد کمک بگیرید؛ زیرا که نکات مهمی برای مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک از قبیل نحوه ی پرداخت هزینه ی ملک ، قیمت نهایی و مسائل مهم دیگر معامله در این برگه ذکر می شوند. پس از امضا و اخذ وام مسکونی ، مالک آپارتمان یا ملک خود هستید و می توانید جهت مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک ، کار، تحصیل یا سرمایه گذاری برای اخذ اقامت خود برنامه ریزی نمایید.
 

 

 

سفارت آلمان در ایران :

آدرس : تهران ، خیابان فردوسی ، پلاک ۳۲۴-۳۲۰

تلفن : اطلاعات  39990000-021     -    ویزا  39991499-021     و    39991213-021

فکس : 39991860-021

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

 

ابر کلمات کلیدی :

خرید ملک در آلمان , خرید ملک آلمان , اقامت آلمان از طریق خرید ملک , اقامت در آلمان از طریق خرید ملک , اقامت در آلمان با خرید ملک , اخذ اقامت آلمان از طریق خرید ملک , اخذ اقامت آلمان با خرید ملک , اخذ اقامت دائم آلمان از طریق خرید ملک , اخذ اقامت دائم آلمان با خرید ملک , خرید آپارتمان در هامبورگ آلمان , قیمت خانه در آلمان به پول ایران , خرید ملک در آلمان و اقامت , خرید ملک در آلمان و اخذ اقامت , خرید ملک در آلمان برای اقامت , خرید آپارتمان در آلمان , خرید خانه در آلمان و اقامت , خرید خانه در آلمان با وام بانکی

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/26

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط