به علت شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی امکان مراجعه حضوری نیست.
۰۹۰۳۹۰۸۱۲۰۱ جمعه ها نیز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری

 

کشور آلمان به دلیل توسعه یافته بودن و پایداری اقتصادی یکی از ابر قدرت های حوزه ی یورو می باشد و همین امر سبب شده تا یکی از محبوب ترین کشورها جهت کار و زندگی باشد و با توجه به پویایی بازار کار آلمان سالانه افراد زیادی به این کشور مهاجرت می کنند. ما سعی داریم در این مقاله به بررسی مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری بپردازیم.

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری

 

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری

متقاضیانی که می خواهند برای مهاجرت به آلمان طریق تخصص آرایشگری اقدام نمایند در صورت داشتن شرایط و صلاحیت لازم می توانند برای ویزای جست و جوی کار درخواست دهند. پروسه ی اخذ ویزا جهت مهاجرت به آلمان طریق تخصص آرایشگری به این صورت است که با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه ی کاری شما، فرصتی شش ماهه برای پیدا کردن شغل مد نظر در همان زمینه به شما داده می شود. در صورتی که بتوانید کارفرمای مورد نظرتان را پیدا کنید می توانید در این کشور بمانید و پس از حدودا دو سال می توانید بلو کارت را دریافت نمایید.

 

 

مدارک لازم برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری

_قبولی در مصاحبه های حضوری

_ارائه مدارک دوره های عملی در رشته ی مد نظر

_ارائه حداقل مدرک لیسانس در زمینه ی شغلی مد نظر

_ارائه سابقه ی کاری حداقل 3 تا 5 سال مرتبط با مدرک تحصیلی

_سن زیر 40 سال

_مدرک زبان آلمانی یا آیلتس (اگر شغل مد نظرشان به زبان انگلیسی ارائه شود)

 

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری - اجازه اقامت

افرادی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری و یا هر یک از کشورهای عضو شینگن نظیر آلمان را دارند می بایست اجازه اقامت کوتاه مدت جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری که اعتبار آن 90 روز برای یک دوره ی 6 ماهه می باشد را دریافت کنند.

 

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری - ویزای کار

تمامی افرادی که قصد کار در اروپا را دارند هز جمله متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری ملزم به داشتن پیشنهاد کاری می باشند به همین سبب تمام کارفرمایانی که قصد جذب نیرو را دارند می بایست در ابتدا آگهی جذب نیرو را به مدت 3 ماه در کشور آلمان درج کنند. چنانچه شخصی متقاضی شغل نبود آگهی به مدت 3 ماه دیگردراتحادیه اروپا منتشر می شود اگر که در اتحادیه اروپا نیز شخصی متقاضی شغل مورد نظر نباشد نوبت به تبعه کشورهای ثالث جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری می رسد. اخذ ویزا از این طریق برای افراد خارجی تقریبا دوراز دسترس می باشد.

 

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری – ویزای جست و جوی کار

راه حل دومی که برای این دسته از افراد جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری وجود دارد اخذ ویزای جست و جوی کار یا job seeker می باشد به این ترتیب که افراد متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری با دریافت این نوع ویزا می توانند به مدت 6 در کشور آلمان به جست و جوی کار بپردازند. با اخذ این ویزا و مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری بعد از گذشت 5 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم اقدام نمایید.

*درصورتی که که موفق به انعقاد قرارداد با یک پیمانکار آلمانی نشوید می بایست با انقضای مدت ویزای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری به کشور خود بازگردید

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری - مهارت لازم به عنوان آرایشگر

1.مهارت های تخصصی آریشگری مانند کوتاهی و رنگ مو و...

2.مهارت های حرفه ای مراقبتی

3.مهارت مربوط به زیبایی شناسی

4.حفظ وتوسعه تکنیک های جدید

5.خلاقیت و آشنایی با جزیئات کار

 

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری

1.ارئه مدرک فنی حرفه ای

2.ارائه مدارک مربوط بهئسابقه کار

3.ارائه پیشنهاد کاری

 

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری - درآمد

سطح درآمد در مناطق مختلف جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری متفاوت می باشد و بطور کلی میزان درآمد در شرق کشور آلمان بیشتر از غرب آن است و بطور میانگین دستمزد آرایشگران در شرق آلمان حدود 3000 یورو در ماه می باشد. دستمزد آرایشگران در سایر مناطق این کشور حدود 2/500 یورو در ماه است.

 

 

سفارت آلمان در ایران :

آدرس : تهران ، خیابان فردوسی ، پلاک ۳۲۴-۳۲۰

تلفن : اطلاعات  39990000-021     -    ویزا  39991499-021     و    39991213-021

فکس : 39991860-021

 

 

ابر کلمات کلیدی :

اقامت با مدرک آرایشگری در آلمان , درامد ارایشگری زنانه در آلمان , درآمد آرایشگری در المان , درامد ارایشگری مردانه در المان

 

تاریخ به روزرسانی 1400/4/7

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط