شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

 

روسیه یا سرزمین تزارها، از پهناورترین کشورهای جهان می باشد که در آسیا قرار گرفته است. این کشور در شرق اروپا و شمال آسیا واقع شده. مسکو پایتخت روسیه می باشد که یکی از بزرگترین شهرهای جهان است و جاذبه های توریستی بسیار چشم گیری دارد. با این وجود که بیش از 100 زبان در این کشور صحبت می شود، اما زبان رسمی آنها روسی می باشد.

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج، از سال 2015 تثبیت شد و یک راه تقریبا جدید جهت مهاجرت به این کشور می باشد. شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج به این صورت است که چنانچه که یک فرد خارجی با یک شهروند روسی ازدواج کند، می تواند برای ویزای مهاجرتی درخواست دهد. مراجع رسمی کشور روسیه با بررسی های لازم در صورتی که فرد متقاضی شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج را داشته باشد، ویزای مهاجرتی روسیه بر مبنای ازدواج را با اعتبار 5 سال صادر می کند. این ویزا قابل تمدید و قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد.

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج - اقامت

در بررسی شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج یکی از راه های اخذ اقامت دائم روسیه از طریق ازدواج است و از راه های قانونی محسوب می شود. این امر از دو راه ازدواج و نامزدی امکان پذیر می باشد. شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج این گونه است که برای اخذ اقامت دائم و در نهایت تابعیت این کشور ابتدا باید تمکن مالی به مبلغ 25.000 دلار برای یک سال که برای یک زوج جوان مناسب می باشد را تامین کنند و همچنین دو نفر باید واقعی بودن رابطه شان را به دولت اثبات کنند.

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج - ویزا

در شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج آمده است که هر زن و یا مرد خارجی که با یک شهروند روسی قصد ازدواج داشته باشد، ابتدا موفق به اخذ اقامت موقت (PVP)، پس از آن اقامت دائم (VNZH) و در نهایت تابعیت روسیه می شود. ازدواج در دفتر ثبت ازدواج که مختص خارجی ها می باشد ثبت می شود.

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج – مدارک

از بررسی شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج دریافتیم مدارک زیر به این منظور مورد نیاز می باشد:

  • پاسپورت و شناسنامه ترجمه شده
  • گواهی مبنی بر مجرد بودن

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج - قوانین

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج بدین گونه است که جهت اخذ اقامت از طریق ازدواج، اجازه ورود شریک زندگی به این کشور بسیار مهم می باشد. برای این کار فرد متقاضی باید مدارکی مبنی بر مجرد بودن خود ارائه دهد. جالب است بدانید ازدواج مجدد در روسیه ممنوع می باشد و این کار فقط با ارائه مدرک طلاق یا گواهی فوت همسر صورت می گیرد که باید تمام مدارک رسما تایید شوند.

 

کارشناسان و مشاورین ما با صداقت و شراقت کامل در موسسه حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر، مناسب ترین روش ها برای اخذ اقامت و تابعیت در کشور روسیه را به شما ارائه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج می توانید با شماره تلفن های 07132318166 و 09039081201 تماس و از ارائه خدمات مشاوره رایگان برخوردار شوید.

 

ابر کلمات کلیدی:

هزینه ازدواج در روسیه , پناهندگی روسیه از طریق ازدواج , چگونه با یک دختر روس ازدواج کنیم

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/13

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر