شرایط زندگی در ایتالیا

 

ایتالیا کشوریست با فرهنگی غنی که در همه جای شهر تاریخ به وضوح مشهود است.این کشور مهد تمدن ،کلیساها، بناهای تاریخی، موزه ها و آثار هنری هنرندان معروفی چون میکل آنژ ،فراگامو و.... می باشد و مقصدی زیبا و جذاب برای زندگی. مردم ایتالیا همچون مردم کشور عزیزمان برای خانواده ارزش و اهمیت زیادی قائلند و نسبت به سایر کشورهای اروپایی اساس خانواده در این کشور پر رنگ تر می باشد. همچنین غذا و وعده های غذایی برای آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است، به طوری که می توان گفت در تمام سطح شهر می توانید ماکارونی و پاستا و پیتزا را به راحتی پیدا کنید. در ادامه به بررسی شرایط زندگی در ایتالیا می پردازیم.

 

شرایط زندگی در ایتالیاشرایط زندگی در ایتالیا - سطح کیفی زندگی در ایتالیا

در بحث شرایط زندگی در ایتالیا گفتنی است ایتالیا کشوری توسعه یافته و عضو اتحادیه اروپاست که در مسائلی مانند بهداشت اجتماعی، خدمات رفاهی و .... شرایط مسائدی را داراست. نرخ بیکاری در آن نسبتا بالاست و حدودا 30 درصد از جوانان دارای شرایط کارشان بیکار هستند.


 

 شرایط زندگی در ایتالیا – هزینه زندگی در ایتالیا 

برای بررسی شرایط زندگی در ایتالیا واحد پول این کشور یورو و هزینه های زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین تر می باشد. هزینه های زندگی اشخاص با یکدیگر متفاوت بوده و بسته به نوع زندگی و سبک زندگی افراد دارد.
به طور میانگین می توان گفت، در ماه 500 تا 700 یورو برای یک زندگی دانشجویی در این کشور نیاز است ودر شهرهای پیشرفته ای چون رم، میلان و.... بالاتر از شهرهای کوچک می باشد.شرایط زندگی در ایتالیا – هزینه حمل و نقل در ایتالیا

سفردر سطح شهر و رفت آمد های عمومی بین 20 تا 50 یورو هزینه خواهد داشت. اما دانشجویان هزینه ی کمتری برای رفت و آمد پرداخت کرده و با ارائه کارت دانشجویی خود درصد قابل توجهی از هزینه ی بلیط را پرداخت نمی کنند.
تنوع اتوبوس و وسایل حمل و نقل ریلی در ایتالیا نیز جهت بررسی شرایط زندگی در ایتالیا طیف گسترده ای از انتخاب ها را برای شما به وجود آورده.درواقع حتی روستاهای کوچک و دورترین نقاط نیز از حمل و نقل عمومی برخوردارند.شرایط زندگی در ایتالیا - آب و هوای ایتالیا

در بحث شرایط زندگی در ایتالیا مردم این کشور آب و هوای چهار فصل را تجربه می کنند و در ارتفاعات آن نسبت به مناطق ساحلی اختلاف دمای زیادی وجود دارد که همین باعث شده در تابستان ها مناطق خنک و در زمستان ها مناطق جنوبی آن برای مردم و گردشگران جذاب شوند، به طور کلی کشور ایتالیا مانند کشور خودمان در نقاط مختلف آب و هوای متفاوتی را در برمی گیرد و شرایط زندگی در ایتالیا را ایده آل می سازد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/07

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین