071-۳۶۳۴۰۶۵۶

راه های مهاجرت به کانادا

 

کشور کانادا با بیش از 35,676,000 نفر جمعیت دومین کشور پهناور دنیا می باشد که درشمال قاره ی آمریکا قراردارد. پایتخت کشور کانادا اتاوا و بزرگترین شهر آن تورنتو می باشد. کشور کانادا با توجه به بالا بودن کیفیت زندگی، وجود فرصت های شغلی فراوان، نظام آموزشی منسجم و پیشرفته، اقتصاد پویا و وجود شهرهای این کشور در لیست بهترین شهرهای جهان اولین گزینه متقاضیان مهاجرت می باشد. طبق اعلام دولت کانادا در سال  2019حدود 300,000 نفر مهاجر از راه های مهاجرت به کانادا نظیر سرمایه گذاری، تحصیلی، پیوستن به خانواده، کار، ازدواج و گردشگری در این کشور پذیرش شده اند.

 

راه های مهاجرت به کانادا

 

راه های مهاجرت به کانادا - سرمایه گذاری در استان کبک

یکی از راه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک می باشد. شما با دارا بودن سرمایه ای به میزان 1,200,000 دلار کانادا می توانید اقدام به سرمایه گذاری دراستان کبک نمایید و با گذشت 5 سال برای خود و خانواده تان اقامت دائم دریافت کنید. شما با پرداخت هزینه ای معادل حداقل 10,000 دلار می توانید پس از گذشت 1 الی 2 سال ویزای سرمایه گذاری استان کبک را دریافت نمایید.

 

شرایط سرمایه گذاری در استان کبک از راه های مهاجرت به کانادا

شرایط و الزامات مورد نیاز سرمایه گذاری در استان کبک از راه های مهاجرت به کانادا به شرح زیر است:

  1. ارائه مدرک تحصیلی حداقل دیپلم
  2. انجام آزمایشات پزشکی سل و...
  3. ارائه گواهی عدم سوپیشینه
  4. ارائه سوابق کاری که باید حداقل 2 سال در طول 5 سال گذشته باشد.

 

مزیت های سرمایه گذاری در استان کبک از راه های مهاجرت به کانادا

در این روش از راه های مهاجرت به کانادا متقاضی سرمایه گذاری می تواند بدون نیاز به ارائه مدرک زبان اقامت دائم این کشور را برای خود و خانواده اش دریافت نماید.

 

 

راه های مهاجرت به کانادا - برنامه حرفه و تخصص استان کبک

در این روش از راه های مهاجرت به کانادا پرونده شما یک مسیر دو مرحله ای را طی می کند.در ابتدا پرونده به اداره مهاجرت کبک ارسال می شود و در صورت قبولی سایر شرایط شما نظیر؛ انجام آزمایشات پزشکی، نداشتن سابقه کیفری توسط اداره مهاجرت کانادا دربخش فدرال بررسی می شود. در صورتی که بدون ایجاد هیچ مشکلی این دو مرحله سپری شود ویزای شما صادر خواهد شد. چنانچه تمام مراحل را به درستی طی کنید و در مصاحبه حضوری این استان قبول شوید اداره مهاجرت کبک یک گواهی تحت عنوان CSQ برای شما صادر خواهد کرد. این گواهی به شما اجازه می دهد تا جهت دریافت ویزای خود بتوانید تمام مراحل پرونده ی خود را بررسی کرده و مدارک خود را به اداره مهاجرت کانادا در بخش فدرال ارسال نمایید.

 

شرایط پذیرش در برنامه تخصص استان کبک از راه های مهاجرت به کانادا

  1. داشتن سابقه ی کار در حرفه ی تخصصی خود : در صورتی که شما دارای کار تمام وقت بوده اید و بیش از 15 ساعت در هفته کار می کردید باید حداقل دو سال سابقه کار مداوم و در صورتی که که بیش از 30 ساعت در هفته کار می کردید یکسال سابقه کار مداوم را ارائه دهید. آن دسته از متقاضیانی که بصورت پاره وقت مشغول به کار بوده اند می باست اثبات نمایند که تجربه ی آن ها با یکسال کار تمام وقت برابر است.
  2. داشتن توانایی در مکالمه، خواندن و نوشتن زبان انگلیسی یا فرانسوی
  3. کسب امتیاز 67 از 100 در سیستم امتیازدهی : این امتیازات مربوط می شود به شرایط سنی، تحصیلات، آشنایی به زبان، سابقه کار و...
  4. پرداخت هزینه درخواست مهاجرت به کبک

این هزینه در این روش از راه های مهاجرت به کانادا برای متقاضی اصلی 798 دلار کانادا و برای همراهان متقاضی که شامل همسر و فرزندان زیر 21 می شود 171 دلار کانادا به ازای هر نفر می باشد.

 

 

راه های مهاجرت به کانادا - برنامه حرفه و تخصص فدرال

با توجه به کمبود نیروی متخصص در کشور کانادا برنامه ای تحت عنوان نیروی متخصص فدرال از راه های مهاجرت به کانادا در نظر گرفته شده است تا این کمبود نیرو را با جذب نیروهای ماهر از سایر کشورها جبران نماید. در این روش از راه های مهاجرت به کانادا متقاضیان تقاضای خود را از طریق Express Entry به اداره ی مهاجرت و شهروندی کانادا ارسال می کنند.جهت پذیرش در سیستم ورود پیشتاز متقاضیان باید از سیستم امتیاز دهی که به بررسی سطح تحصیلات،آشنایی به زبان،سن،سابقه کارو... می پردازد حداقل امتیاز67 را کسب کنند.

هزینه درخواست نامه مهاجرت نیروی متخصص فدرال از راه های مهاجرت به کانادا برای متقاضی اصلی و سایر همراهان بالای 22 سال 550 دلار کانادا و برای همراهان کوچکتر از 22 سال حدود 150 دلار کانادا خواهد بود.

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه تخصص فدرال از راه های مهاجرت به کانادا

1.داشتن سابقه ی کار در هریک از مشاغل تخصصی مورد نیاز کشور کانادا

2.ارائه مدرک تحصیلی مرتبط با تخصص خود

3.ارائه مدرک زبان آیلتس حداقل 6

 

 

راه های مهاجرت به کانادا - برنامه حرفه و تخصص نوااسکوشیا

در این روش از راه های مهاجرت به کانادا نیز مانند برنامه تخصص فدرال افراد متقاضی برای مهاجرت به کانادا می بایست از طریق اکسپرس اینتری اقدام نماید. افرادی که بتوانند حداقل امتیاز 67 را دریافت نمایند می توانند از طریق این برنامه اط راه های مهاجرت به کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنند.

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه تخصص نوااسکوشیا از راه های مهاجرت به کانادا

1.داشتن حداقل یکسال سابقه کار در حرفه و تخصص مورد نیاز استان مگر افرادی که دارای پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر می باشند.

2.داشتن مدرک زبا آیلتس حداقل 6

 

 

راه های مهاجرت به کانادا - خود اشتغالی

این برنامه از راه های مهاجرت به کانادا تنها در بخش فدرال کانادا و استان کبک اجرا می شود. جهت مهاجرت به کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی از راه های مهاجرت به کانادا بخش فدرال متقاضی می بایست ثابت نماید که شغل وحرفه ی تخصصی او درآمد کافی جهت برطرف کردن نیازهای فرد و همراهانش را خواهد داشت. پروسه ی اخذ ویزا از این طریق کوتاه بوده و حداکثر یکسال به طول می انجامد. راه دیگر ایجاد خوداشتغالی از طریق اقدام به ایجاد یک کار یا شغل در استان کبک محقق می شود. جهت اخذ ویزا از طریق برنامه خود اشتغالی استان کبک باید در صورت مجرد بودن امتیاز 44 و در صورت تاهل امتیاز 51 را کسب کنید.

 

 

راه های مهاجرت به کانادا - پیشنهاد کاری

یکی از راه های سریع و مطمئن اخذ ویزای کانادا از راه های مهاجرت به کانادا داشتن پیشنهاد کاری در این کشور از سوی یک کارفرمای معتبر و مورد تایید دولت کانادا می باشد. برای اینکه بتوانید از طرف یک کارفرمای کانادایی پذیرش شوید باید دارای شرایط و الزامات زیر باشید:

1.ارائه مدرک زبان حداقل آیلتس 5/5

2.ارائه مدرک تحصیلی حداقل دیپلم

3.داشتن حداقل 2 سال سابقه کار

 

 

راه های مهاجرت به کانادا - پیوستن به خانواده

پیوستن به خانواده از راه های مهاجرت به کانادا خود به دو دسته تقسیم می شود که به شرح زیر است:

اسپانسری همسر: دراین روش از راه های مهاجرت به کانادا فردی که مقیم دائم یا شهروند کاناداست در صورتی که حداقل 18 سال سن داشته و تمکن مالی خود را به اثبات برساند می تواند اسپانسر همسر خود شود.برای تحقق این امر همسر فرد اسپانسر کننده می بایست بالای 18 سال سن داشته و مقیم دائم کانادا باشد.

اسپانسری والدین: در این روش از راه های مهاجرت به کانادا نیز فرد اسپانسرکننده می بایست حداقل 18 سال داشته و تمکن مالی کافی برای اسپانسر والدین  شدن را داشته باشد.

 

 

ابر کلمات کلیدی :

راه های مهاجرت به کانادا 2018 , راه های مهاجرت به کانادا از طریق کار , راه های مهاجرت به کانادا با هزینه کم , راه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل , راه های مهاجرت به کانادا 2017 , روش های مهاجرت به کانادا , روش های مهاجرت به کانادا 2018 , راه هاي مهاجرت به كانادا

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/18

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط