071-۳۶۳۴۰۶۵۶

راحت ترین راه مهاجرت به هلند

 

هلند یکی از کشورهای شمال غرب اروپا می باشد که به واسطه موقعیت خوب جغرافیایی و توسعه یافته بودن یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای جهان است.

این روزها مهاجرت به کشورها بسیار بین مردم رواج پیدا کرده و هر شخصی با هر میزان تحصیل ، موقعیت کاری و اوضاع مالی حداقل یکبار به مهاجرت فکر کرده. پس در این بین کدام کشور بهتر است؟ چرا هلند؟ هلند کشوری توسعه یافته و پیشرفته از لحاظ اقتصادی ، تحصیلی ، سطح علمی ، سیاسی و ... و یکی  از کشورهای محبوب اروپا نیز هست و خیلی از مردم درپی اقامت دائم هلند هستند.

راه های متعددی همچون سرمایه گذاری، ثبت شرکت، کار، ازدواج، تحصیل، تولد فرزند، پناهندگی و تمکن مالی برای مهاجرت به هلند وجود دارد و برای اخذ اقامت از طریق هرکدام از این راه ها وجود یک سری شرایط و مدارک الزامی می باشد. ما در این مقاله سعی داریم به بررسی راحت ترین راه مهاجرت به هلند بپردازیم.

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند - تمکن مالی

در سال های اخیرمهاجرت به هلند از طریق تمکن مالی به دلیل اینکه نسبت به سایر روش ها ریسک کمتری دارد و همچنین امکان تمدید اقامت در این روش به آسانی امکان پذیر است طرفداران زیادی پیدا کرده است و اولویت اول متقاضیان برای راحت ترین راه مهاجرت به هلند می باشد. در راحت ترین راه مهاجرت به هلند از طریق تمکن مالی برخلاف سایر روش ها مانند سرمایه گذاری و ثبت شرکت فرد ملزم به انتقال دارایی خود به خارج از کشور مبدأ، پرداخت مالیات و استخدام نیروی کار نمی باشد و صرف وجود تمکن مالی در داخل کشور مبدأ کفایت می کند. برای اثبات تمکن مالی متقاضی راحت ترین راه مهاجرت به هلند باید گواهی گردش 6 ماهه آخرحساب خود را که به زبان انگلیسی می باشد را از بانک کشور مبدا دریافت کند.

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند - منابع مورد نیاز اثبات تمکن مالی

1.سود سپرده بانکی

2.سود سهام شرکت ها،کارخانه ها و مؤسسات

3.حقوق بازنشستگی

4.اجاره مستغلات براساس سند ملکی و اجاره نامه رسمی

* در صورتی که منابع فوق به تنهایی به حد نصاب مورد نظر نرسد ترکیب آن ها جهت پوشش سطح درخواستی (معمولا 50000 یورو می باشد) امکان پذیر است ولی به طور کلی علاوه بر درآمد حداقل وجود یک سند شش دانگ الزامی می باشد.

 

*پروسه ی اخذ گواهی تمکن مالی جهت بررسی راحت ترین راه مهاجرت به هلند معمولا یک هفته به طول می انجامد.

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند - مزایای مهاجرت به هلند از طریق تمکن مالی

1.تمدید اقامت در این روش بسیار آسان است و بعد ازگذشت یک سال از مهاجرت امکان پذیر می باشد.

2.در صورتی که همراه با خانواده مهاجرت کرده باشید امکان تحصیل رایگان برای فرزندان شما فراهم می شود.

3.راحت ترین راه مهاجرت به هلند است که در آن  فرد ملزم به راه اندازی کسب و کار، ثبت شرکت و سرمایه گذاری نمی باشد.

4.عدم نیازبه ارائه مدرک زبان

5.عدم وجود محدودیت سنی وجود

6.معافیت مالیاتی

7.فاقد ریسک می باشد

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند - سرمایه گذاری

یکی دیگر از انواع راحت ترین راه مهاجرت به هلند اخذ ویزای سرمایه گذاری یا ویزای طلایی می باشد. شما با دارا بودن سرمایه ای به میزان 1/250/000 یورو و با به کارگیری آن در بازار کار، صنعت، واردات و صادرات هلند و یا ازطریق خرید سهام شرکت های معتبر می توانید برای اخذ ویزای طلایی اقدام کنید. برای دریافت ویزای سرمایه گذاری نیازی به ارائه مدرک زبان و تحصیلات ندارید ودرصورت دریافت اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری امکان تحصیل برای فرزندان شما فراهم می شود. در این روش جهت بررسی راحت ترین راه مهاجرت به هلند بعد از گذشت 5 سال می توانید جهت  تحصیل ویزای سرمایه گذاری اقدام نمایید.

پیش از هر اقدامی برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری باید شرایط اقتصادی ، میزان خطرات و میزان ریسک این کار را ارزیابی کنیم. سرمایه گذاری در هلند با توجه به اقتصاد پویا ،شرایط مطلوب اقتصادی ، نرخ فساد اقتصادی ، احتمال بر شکست خوردگی پایین و همچنین خطر مالی بسیار کم می باشد.و همین سبب شده مهاجرت به هلند بسیار مورد علاقه مهاجران باشد.

سرمایه گذاران خارجی متقاضی برای ویزای سرمایه گذاری در هلند  باید سرمایه ای حدود 1 میلیون و سی صد یورو در هلند سرمایه گذاری کند و در طول اقامت موقت اداره مهاجرت هلند تراکنشات مالی فرد را برای اطمینان از عدم پولشویی و سواستفاده مالی چک می کند.

سرمایه گذاری معتبر باید در یکی از بخش های زیر باشد:

1.کار آفرینی

2.ثبت  اختراع و نو آوری

3.علمی و پژوهشی

 

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند - ثبت شرکت

اگر قصد مهاجرت به کشور هلند جهت راه اندازی یک تجارت را دارید راحت ترین راه مهاجرت به هلند مهاجرت از طریق ثبت شرکت است. ثبت شرکت با ارائه طرح تجاری به اتاق بازرگانی هلند (KVK) و دریافت  تأییدیه از سوی این سازمان و یا از طریق خرید شرکت های از پیش ثبت شده در این کشور صورت می پذیرد. پس از گذشت ۵ سال می توانید برای اخذ  اقامت دائم اقدام کنید. در صورت ثبت شرکت برای شما یک سری مزایا حاصل می شود که می توان به امکان برخورداری از حساب بانکی بین المللی و امکان فعالیت های تجاری در اتحادیه اروپا اشاره کرد.این روش برای افردای که در کشور هلند سابقه ی فعالیت تجاری دارند پیشنهاد می شود و راحت ترین راه مهاجرت به هلند است.

 

* پروسه اخذ ویزا از این طریق جهت بررسی راحت ترین راه مهاجرت به هلند 4 تا 6 ماه به طول می انجامد.

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند - ازدواج

یکی دیگر از بررسی های راحت ترین راه مهاجرت به هلند ، مهاجرت به هلند از طریق ازدواج است.در این روش فرد به واسطه ی ازدواج با یک تبعه هلندی که حداقل یکسال قبل ازدرخواست متقاضی در این کشور حضور داشته و گذشت 3 سال از زندگی مشترکشان می تواند برای اخذ اقامت دائم هلند اقدام کند.اگر شما بعد از گذشت 3 سال از زندگی مشترکتان از همسرخود جدا شوید همچنان می توانید در این کشور اقامت داشته باشید.

همیشه مهاجرت و اخذ اقامت دائم از طریق ازدواج  راحت ترین و سریع ترین راه ممکن بوده و از طریق ازدواج مراحل اخذ اقامت دائم سریع تر انجام می شود. ولی این نوع ویزا شروط و قوانین خاص خود را دارد.

اول اینکه فرد باید تابعیت هلند را داشته باشد و بیشتر از 18 سال سن داشته باشد.

دوم اینکه زوجین پس از 3 سال زندگی مشترک و ازدواج قانونی و اثبات اینکه ازدواج انها صوری نبوده (ارائه مدرک مبنی بر وجود رابطه عاطفی در 2 سال گذشته همچون عکس مشترک،سفر مشترک و ...) می توانند برای اخذ اقامت دائم کشور هلند اقدام کنند ابته این به شرط دوام زندگی مشترکشان است.

در این روش مهاجرت در صورت وجود پشتیبانی مالی و عاطفی همسر مسیر مهاجرت هموار خواهد شد.

*پروسه ی اخذ ویزا جهت بررسی راحت ترین راه مهاجرت به هلند در این روش 3 تا 6 ماه به طول می انجامد.

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند - تحصیل

اگر به دنبال راحت ترین راه مهاجرت به هلند هستید مهاجرت از طریق تحصیل انتخاب مناسبی خواهد بود. شما با دارا بودن مدرک دیپلم با معدل حداقل 12، ارائه گواهی پذیرش از یک دانشگاه معتبر، انجام تست های پزشکی و دارا بودن مدرک آیلتس 6 می توانید جهت اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید. همچنین در زمان تحصیل بسته به مقطعی که در آن هستید اجازه کار در هفته خواهید داشت و پس از اتمام تحصیلات می توانید با توجه به شناختی که از محیط اجتماعی و اقتصادی هلند به دست آورده اید وارد بازار کار این کشور شوید. تحصیل که یکی از ارزان ترین و راحت ترین راه مهاجرت به هلند محسوب می شود به تنهایی منجر به اخذ اقامت دائم نمی گردد و تنها برای شخص متقاضی امکان اشتغال در این کشور را فراهم می آورد.

 

اقامت از طریق تحصیل یکی از راههای سریع و مطمئن برای کسانی است که می خواهند در دانشگاه های معتبر دنیا و زندگی در کشورهای اروپایی با بالاترین سطح استاندارهای زندگی را برای خود محقق کنند. اولین قدم برای گرفتن ویزای تحصیلی دریافت پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه معتبر هلند است که هزینه در خواست پذیرش و ثبت نام به عهده متقاضی است.

اخذ افامت دائم از طریق تحصیل امکان پذیر نمی باشد و باید پس از تحصیل و فارغ التحصیلی به کار در رابطه با رشته تحصیلی خود مشغول شود و پس ازچند سال کار (5الی6سال) و پرداخت مالیات و بیمه موفق به اخذ اقامت دائم هلند شود.

دولت هلند برای دانشجویان بین المللی مجوز کار نیمه وقت صادر می کند که بتوانند بخشی از هزینه های خودرا پوشش دهند که در هر مقطع تحصیلی ساعت های اجازه کار متفاوت می باشد. تحصیل در هلند برای ایرانیان رایگان نبوده و باید دانشجویان سالیانه 8000 تا 15000 یورو هزینه شهریه را پرداخت کنند.

 

مدارک مورد نیاز:

1.پاسپورت شخص                          2.شناسنامه

3.گواهی تاییدیه مالی                       4.کپی مدارک تحصیلی

5.چند قطعه عکس                          6.گواهی رسمی پذیرش دانشگاه

 

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند - کار

توانایی کار و فعالیت سرمایه ای است که تمام شدنی نیست. در کشور هلند انواع فرصت های شغلی برای هر کسی با هر تحصیلات و تخصصی وجود دارد.

در ابتدای امر برای دریافت این نوع ویزا نیاز به کارفرما در هلند دارید که از طریق آن در خواست ویزا دهید.

اگر شخصی برای کار به هلند بیاید باید شرایط خاصی داشته باشد و مدت اقامت در این نوع مهاجرت ، تعیین کننده این است که شخص اجازه اقامت دارد یا خیر.

دانستن زبان انگلیسی یا آلمانی در سطح حرفه ایی از ملزومات اقدام از طریق کار به هلند است و همچنین داشتن مدرک تحصیلی و سابقه کار از اصلی ترین شرایط این ویزا است.

این روش از مهاجرت را در لیست روش های خود اولویت قرار دهید زیرا از بدو ورود درآمد خواهید داشت که هزینه ها از بزرگترین دغذغه های هر فرد برای مهاجرت و زندگی درکشور بیگانه است.

 

 

راحت ترین راه مهاجرت به هلند - پناهندگی

این راه بیشترین درصد ریسک و خطر را برای مهاجران دارد و بر خلاف نظر دیگران که سریع ترین و راحت ترین راه است برعکس به شدت پر پیچ و فراز و نشیب است. چون افراد قاچاق بر در بسیاری از موارد افراد را بین راه رها می کنند، انها را به قتل می رسانند ، در دریا غرق می کنند، اخاذی می کنند و ...

حالا اگر فرد سالم به مقصد برسد باید اعلام پناهندگی کند که صلاحیت پناهدگی وی طی 21 روز تا 6 ماه طول می کشد تا بررسی شود و البته در خیلی از موارد چندین سال طول می کشد و انها مجبورند همچنان در کمپ ها با وضعیت به شدت نا مطلوب به سر ببرند.

پس از موافقت با نتقاضی پناهندگی بهوی اجازه اقامت 5 ساله می دهند تا در این مدت صلاحیت خود را اثبات کند و هم زمان ماهانه تاسقف 1200 یورو حقوق بیکاری دریافت می کند ولی در آخر پس از 3 ماه به ناچار مجبور به کار کردن هستند.

 

 

ابر کلمات کلیدی:

آسان ترین راه مهاجرت به هلند , ساده ترین راه مهاجرت به هلند , آسان ترین روش مهاجرت به هلند

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/28

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر