071-۳۶۳۴۰۶۵۶

تحصیل در کشورهای شینگن

 

کشورهای شینگن 26 کشور اروپایی هستند که برای رفت و آمد به آنها نیازی به ویزا نیست. کشورهای دیگر نیز با داشتن ویزای یکی از این کشورها می توانند به همه آن ها سفر کنند. تحصیل در کشورهای شینگن شامل کشورهایی از جمله فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، بلژیک ، اتریش ، اسپانیا و ... می شود. بسیاری از دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کشورهای شینگن به دلیل وجود دانشگاه های ممتاز در کشورهای عضو این اتحادیه هستند.

 

تحصیل در کشورهای شنگن

 

ویزای تحصیل در کشورهای شینگن

متقاضیان تحصیل در کشورهای شینگن باید ویزای نوع D که به ویزای ملی معروف است را اخذ کنند. این ویزا مخصوصی افرادی است که قصد دارند بیش از 90 روز در کشورهای شینگن اقامت داشته باشند و پس از اتمام تحصیل در کشورهای شینگن به کشور خود بازگردند. از طریق این ویزای تحصیل در کشورهای شینگن می توان به تمام کشورهای حوزه شینگن بدون ویزای آن کشور سفر کرد.

 

هزینه تحصیل در کشورهای شینگن

تحصیل در کشورهای شینگن به زبان رسمی آن کشور رایگان می باشد. ولی اگر قصد تحصیل در کشورهای شینگن به زبان انگلیسی را دارید باید شهریه پرداخت کنید. هزینه تحصیل در کشورهای شینگن در هر کدام از کشورهای آن متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه تحصیل در کشورهای شینگن با موسسه حقوقی آینده سازان مهر تماس حاصل نمایید.

 

 

توضیحات دکتر قاسمی مدیر موسسه حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر

 

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در کشورهای شینگن

برای تحصیل در کشورهای شینگن به مدارک زیر نیاز دارید:

- پاسپورت

- دعوتنامه تحصیلی

- گواهی تمکن مالی

- دو قطعه عکس

- گواهی پرداخت شهریه ترم اول

- بیمه مسافرتی

 

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید:

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به روسیه از طریق تحصیل

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

مهاجرت به چین از طریق تحصیل

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور , راهنمای تحصیل در خارج از کشور , سفر به خارج برای تحصیل , مراحل مهاجرت تحصیلی , انتخاب کشور برای تحصیل , چگونه ویزای تحصیلی بگیریم , تحصیل در اروپا , تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان , تحصیل در شینگن , تحصیل در کشورهای شینگن , شرایط تحصیل در کشورهای شینگن

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/26

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر