071-۳۶۳۴۰۶۵۶

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

 

اگرچه داشتن مدرک زبان شانس متقاضیان تحصیل در کانادا را بسیار بالا برده و موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی کانادا را تضمین می کند؛ ولی ممکن است متقاضیان تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان نیز موفق به اخذی ویزای تحصیلی کانادا شوند. این امر فقط طبق شرایط خاصی امکانپذیر است که در این مقاله به این شرایط و نحوه تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان می پردازیم.

 

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

 

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان – زبان تحصیل در کانادا

اینکه تحصیل در کانادا به چه زبانی انجام می شود بستگی به استان و شهر مورد نظر برای تحصیل در کانادا دارد. عموما زبان تحصیل در استان ها و ایالت های فدرال کانادا به زبان انگلیسی و درایالت های کبک به زبان فرانسوی است. بنابراین تحصیل در کانادا نیازمند به مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی با توجه به استان مورد تحصیل خواهد بود. بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها برای دانشجویان بین المللی خود در ابتدا دوره های مخصوص به زبان را در ابتدای شروع دوره تحصیلی آنان برگزار می کنند.

 

شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان کمی دشوار است و هر دانشگاهی این دانشجویان را پذیرش نمی کنند. اما دانشگاه هایی نیز در کانادا وجود دارند که به پذیرش متقاضیان تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان را انجام می دهند. این دانشگاه ها برای متقاضیان تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان ابتدا کلاس های آموزش زبان برگزار کرده و متقاضیان تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان پس از یادگیری زبان مورد نیاز می توانند در دانشگاه به تحصیل بپردازند. روش دیگر تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان داشتن گواهی تمکن مالی به ارزش 600 میلیون تومان است که ثابت کند از پس مخارج تحصیل طی دو سال برخواهید آمد.

 

دانشگاه های ارائه دهنده تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

در زیر لیستی از دانشگاه ها در کانادا را مشاهده می کنید که شرط مدرک زبان در شرایط پذیرش آنها وجود ندارد و تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان ارائه می دهند:

دانشگاه کونکوردیا؛

دانشگاه مموریال؛

دانشگاه رجینا؛

دانشگاه وینپگ؛

دانشگاه کارلتون؛

دانشگاه بروک؛

دانشگاه ساسکاچوآن؛

کالج سنیکا، تورنتو؛

کالج کمبرین؛

کالج اوکنانگان

 

 

نکته مهم برای تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان این است که این امر را به مشاوران خبره و کاربلد موسسه حقوقی آینده سازان مهر بسپارید. قطعا موسسه حقوقی آینده سازان مهر با علم به اینکه کدام دانشگاه ها در کانادا پذیرش دانشجو جهت تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان را دارند، شانس موفقیت شما را برای تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان بالا خواهد برد.

 

جزئیات بیشتر را در مقاله زیر بخوانید:

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

 

 

سفارت کانادا در ایران:

آدرس : تهران ، خیابان استاد مطهری ، خیابان شهید سرافراز ، پلاک 57

تلفن : 81520000-021

فکس : 88757054-021

 

 

 

ابر کلمات کلیدی:

تحصيل در كانادا بدون مدرك زبان , تحصیل دکترا در کانادا بدون مدرک زبان , تحصیل در دانشگاه کانادا بدون مدرک زبان , تحصیل کانادا بدون مدرک زبان , تحصیل در کالج های کانادا بدون مدرک زبان , پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان , ویزا تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان , پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان , هزینه آموزش زبان انگلیسی در کانادا , پذیرش از کالج های کانادا بدون مدرک زبان , پذیرش مشروط کانادا , تحصیل در ایرلند بدون مدرک زبان

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/17

 

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط